תרמו לנו

היו שותפים עמנו בשיקום והצלת המשפחות!

תרומה באמצעות צ'ק
או העברה בנקאית

לתרומות בערוצים אחרים
צרו קשר במייל: info@pitronot.org.il

העמותה מוכרת לצרכי מס לפי סעיף 46 (מס' עמותה 580220010)

למען החיים של חיים

תיק מס. 1033

היעד: 300,000 ש"ח

אם הייתם שואלים את חיים לפני חמש שנים איפה הוא חולם להיות בעוד עשור, כנראה שהיה מצייר לכם תמונה שאז נראתה לגמרי הגיונית מבחינתו: בחלומו הוא היה פותח סניף נוסף לעסק שלו, מעסיק עוד כמה עובדים ומגלגל עוד כמה מאות אלפים בשנה. בעת הזאת יגדלו מעט הילדים היקרים לו מכל, והוא יעשה הכל על מנת להניח כספים בצד כדי לחתן אותם בכבוד. לא היה מזיק לו גם לשפץ מעט את הדירה, בקטנה ממש, חדר אחד נוסף ומטבח חדיש יותר.  

חלומות לחוד ומציאות לחוד. 

תאונת עבודה מצערת ביום בהיר עד מעונן חלקית, השביתה אותו למשך תקופה של שנה שבמהלכה החלו העסקים לדשדש. לקראת סיומה של השנה, כשהחל לחשוב על טיפול עשרת אלפים לעסק, נחתה עליו בשורה נוספת ולא קלה: אביו חלה בסרטן. כבן יחיד בין בנות, היה רוב העול מוטל על הבן המסור. שלוש שנים של התנהלות בין העסק לבין אביו החולה דרדרו את העסק אף יותר, אבל כשאחד מילדיו חלה בסרטן, הפך הדשדוש הכלכלי לטביעה במים שאין להם סוף. 

נכון לרגע זה, החובות מונעים ממנו לחזור אל מעגל העבודה ומאיימים על בריאותו ועל שלמות משפחתו. אם רק יוכל להסדיר את החובות באופן הגיוני ובר ביצוע, יתפנה להגדיל את העסק ולחזור לחיים תקינים ומאושרים. החלום הזה בהישג יד ממש. רק שלוש מאות אלף שקלים מפרידים בין חיים לבין החלום. אנחנו ב"פתרונות" מייחלים ביחד עם חיים לרגע בו נרים כוסית ונגיד לחיים "לחיים!"

כולנו עם דוד

תיק מס. 1074

היעד: 150,000 ש"ח

כולנו יכולנו להיות במקום של דוד. דוד הוא אדם חרוץ ומצליח, עושה חיל בעסקיו ומפרנס את משפחתו בכבוד. היו לו אנרגיות ואמביציות בשפע רב, ברמה שיכול היה לחלק לכולנו ועוד להישאר עם עודף… לפני חמש שנים חלתה אשתו, ומאז נאלץ דוד לתפקד כאב וכאם במקביל. על מנת לעבור את התקופה נאלץ דוד לקחת הלוואות עם ריביות שהלכו ותפחו, וכאילו קיבלו חיים משל עצמן. התחושה של דוד כרגע היא כזו שמה שלא יעשה, כל סכום שלא יכניס כדי לצמצם את ממדי ההלוואה, עדיין הלוואת המפלצת הזו תטרוף את הכול ותחזיר אותו בכל פעם מחדש אל נקודת ההתחלה. דוד זקוק למאה עשרים אלף שקלים על מנת לקבור את המפלצת סופית, ולחזור לתפקד באופן נורמלי. 

Created By Studioranim © 

צ'קים:
לפקודת "עמותת אופקי חיים"
כתובת למשלוח בדואר: רח' המגיד ממעזריטש 65/8 ביתר עילית

העברה בנקאית:
בנק לאומי (10)
סניף 916
ח-ן 25260065
ע"ש "אופקי חיים"

דילוג לתוכן