שירותים

"פתרונות" מעניקה ללקוחותיה שירותי אבחון וייעוץ כלכלי, הסדרי חובות, תכנון ויישום תוכניות שיקום רב תחומיות והגנה הלכתית ומשפטית על ידי צוות מקצועי ומנוסה מהשורה הראשונה, עם ותק רב בתחום הסדרי חובות, התנהלות מול עו"ד והוצאה לפועל, סכסוכי ממון ועוד.

ל"פתרונות" 20 שנות ניסיון וקשרים מצוינים עם כל המוסדות הפיננסים והחוץ בנקאיים בישראל.

הפעילות הינה בליווי צמוד של בכירי עורכי הדין ובהתייעצות רבנית.

במשך השנים סגרנו אלפי תיקים של חובות למערכת הבנקאית ולגורמים חוץ בנקאיים. (כן, גם לשוק האפור!)

אבחון ויעוץ כלכלי

פתרון הולם מתחיל באבחון יסודי. לצוות פתרונות ניסיון ומיומנות מיוחדת באבחון ומיפוי הגורמים להיווצרות חובות ובהתוויית אפשרויות ההיחלצות מהם. לעיתים מספיקה פגישת אבחון ופעולה בודדת מצדנו על מנת לסייע לפונה לעלות על דרך המלך. לכן אנחנו ממליצים שלא להשתהות ולהגיע אלינו מיד עם התגלעות המשבר. לאחר הפגישה,מקבל הפונה מכתב המלצה הכולל סיכום המיפוי הפיננסי, הערכת המצב והמלצותינו לשיקום.

תוכנית שיקום

דרך הפעולה של "פתרונות" כוללת טיפול בחובות על ידי שינוי והסדרת תנאי החוב, ולא רק פירעונו, מתוך ראיה הוליסטית של שיקום המשפחה כולה, מתוך התייחסות להיבט האישי, הקהילתי והתעסוקתי של בעל החוב ומשפחתו. ל"פתרונות" ידע וניסיון רב בכתיבת תוכניות שיקום רב מערכתיות ויישומן. הצוות המקצועי והמיומן של "פתרונות" יסייע לכם ביישום תוכנית השיקום וילווה אתכם לכל אורך הדרך.

הסדרי חובות

בזכות מערכת קשרים מבוססת אמון, ובזכות מקצועיות שרקמנו במשך עשרות שנים מול הנהלות בכירות וראשי מחלקות גביה בבנקים ובגופים הפיננסים בארץ, ומול משרדי עורכי הדין המייצגים אותם, אנו מצליחים להשיג הסדרי חובות המאפשרים פירעון אמיתי של החוב באופן המיטיב עם שני הצדדים.  אנו יודעים לתקשר עם הבנקים ונלחמים על טובת הלקוח, גם בלי שהוא מודע לכך. 

כי אכפת לנו מהלקוחות שלנו!

ייצוג הלכתי ומשפטי

אנו ב"פתרונות" אוהבים ללכת עד הסוף לטובת הלקוחות שלנו. גם כאשר זה כרוך בקרב משפטי או ייצוג בדיון בבית דין. המחלקה המשפטית שלנו כוללת עו"ד מומחים בתחומם הפועלים מתוך מניע של טובת הלקוחות שלנו ושל טובת הציבור כולו. במקרים רבים אנו מרגישים אחריות להגיע להכרעה שיפוטית תקדימית ואמירה ברורה כנגד הנושים ומוכנים לנהל לשם כך קרב משפטי חסר פשרות. בס"ד אנו מצליחים להגיע להישגים מופלאים בסכסוכי ממון באמצעות כלים משפטיים מתקדמים.

אל תחכה למחר, צור קשר עכשיו!

Created By Studioranim © 

דילוג לתוכן