המלצות והסכמות

הסכמות

"פתרונות"  פועלת בעידודם ובהמלצתם של גדולי הדור, דיינים, עסקנים, חסידויות, קופות צדקה ורבנים מכל גווני הציבור החרדי והדתי.  

"פתרונות" פועלת אך ורק על פי ההלכה כפי שהיא מותווית על ידי הוועדה ההלכתית המורכבת מגדולי הפוסקים.

 

הרה"ג הרב מנדל שפרן, הרה"ג הרב אשר וייס והרה"ג הרב יהודה סילמן שליט"א.

'פתרונות' הוא המקום המקצועי ביותר לטיפול במקרים בינוניים ומורכבים של סיבובי חובות וכדומה. זהו הגוף המקצועי שאנחנו, ב'מסילה לכלכלה נבונה', מפנים אליו.

ר' מאיר שטרנברג והצוות הנפלא שלו בניהולה של הגב' הרצנברג, פועלים במסירות וביעילות ומשתדרגים כל העת.   הרב ביסק שעומד מאחורי המיזם הנפלא לא מפסיק לקדם, לדחוף ולהתקדם. והכל מתוך מטרה אמיתית להרבות שלווה בבתי ישראל".

ישראל גוטמן
מומחה לכלכלת הבית ולמאגר נתוני אשראי, ראש תחום משפחות ב"מסילה לכלכלה נבונה"
"תודה רבה על כל העזרה, אין לי מילים איך להודות, שהשם יעזור שאף פעם לא תצטרכו להגיע לזה, ושתהיה לכם פרנסה ברווח וכל טוב."
ד.מ. בני ברק
בהרבה תודה והכרת הטוב לכל אלו שעזרו לנו מהמשרד הנפלא שלכם. אין מספיק מילים להודות לרב שטרנברג על האכפתיות ומקצועיות שלו. 
 
שה'  יברך אותו עם הרבה ברכה, בריאות, והצלחה תמיד!! 
ג.ר.
כמנהל מקצועי של המחלקה העסקית של ארגון "מסילה לכלכלה נבונה", זכיתי לפגוש מעל 2000 בעלי עסקים, ואני נתקל לעיתים קרובות בעסקים שנקלעו לחובות גבוהים ומורכבים מאוד שאינם יכולים להיחלץ מהם ללא התערבות מקצועית. כאחד שמכיר את ארגון "פתרונות" ואת הר' מאיר שטרנברג, אני נוהג להפנות אליו לקוחות במשבר כלכלי ומאוד מרוצה מהתוצאות המבורכות. אני קורא לכל מי שמרגיש בתסבוכת כלכלית שגדולה עליו: "אל תתביישו! תקבעו פגישת ייעוץ עם המומחים בתחום, ובעזרת ה' תקבלו בחזרה את חייכם"
Moshe-Elias
משה אליאס
מנהל מקצועי מחלקה העסקית ארגון מסילה

מעוניין להוסיף המלצה?  נשמח לשמוע

Created By Studioranim © 

דילוג לתוכן